Zrození – II. ročník

Tohle byla jízda! Skvěle naladěné ženy u tématu Zrození. Baví mě hledat způsoby, jak zapůsobit na naše podprahové zážitky. Jen tak mimochodem.. jsem zapůsobila sama na sebe a rozkryla jednu dávnou záhadu a bolest mého života..

Početí – II. ročník

Početí. Tak daleko. Tak důležité. Možná důvěrně znáš ten pocit, že jsi se narodila do špatného těla, rodiny, země.. nebo dokonce na špatnou planetu. Zkrátka, že něco je špatně a ty sem nepatříš.. Vítej. To tě ovlivňuje tvé téma početí.

Smrt

A je to tu. Jediná jistota života. Smrt… Jak blízko k ní máš? Jak ji přijímáš nebo selektuješ ze života? Je čas to ukončit. Rozloučit se. Dospět. A vše odložit. Když bys měla umřít hned teď.. Jak bys žila..?

Přechod

Jak snadno z života propouštíš, co již dosloužilo, z čeho jsi „vyrostla“? A co teprve, když se člověk podívá na své vztahy. Jo.. přechod.. tohle bolelo. Na výsluní je hej. Ale ani tam nelze setrvat věčně. A tak s námi ustup do pozadí.

Porod

Porod. Možná se ho bojíš.. a možná za sebou nějaký nehezký máš. Mnoho z nás prošlo potratem. Že to bylo „JEN“ zamlklé těhotenství? To tělo neví.. Tolik příběhů znám. Je tak snadné ten nejúžasnější akt života pokazit.. A tak jsme hojily své hluboké rány..