Máme za sebou poslední setkání s tématem SMRTi. A bylo to boží! Bolavé a boží.. Téma bylo hustohusté, nebylo kam se schovat, všechny masky padly. Někdo byl konfrontován s nepříjemnou realitou, někdo překvapen, že se jeho „kostlivec“ schovává v jiném tématu, než myslel, na jednu ženu čekalo příjemné překvapení, že její životní naladění je mnohem lepší a veselejší, než si myslela. Každopádně každá z nás měla své osobní téma, které ukončovala a uzavírala a povím vám, je to pocit jako před skokem s padákem při pohledu do hlubiny. To chvění uvnitř je stejné a rezonovalo námi velmi intenzivně.
Přes to všechno panovala skvělá nálada a celý víkend byl protkán smíchem a humorem, nádhernou přírodou, sluncem a vzájemnou podporou.
Dívám se zpět, kdy toto všechno bylo před rokem a čtvrt jen pulzující vizí a snem.. a já tu žasnu, že se to stalo, zhmotnilo a že to bylo tak skvělé a hodnotné. Děkuji všem ženám, které se mnou vstoupili do prvního ročníku a tím umožnili vznik hlubokého osobního transformačního kurzu pro ženy.
Děkuju životu, vesmíru, jsem naplněná hlubokou radostí i vděčností, láskou i dojetím, slova nestačí a tak jen ❤️❤️❤️ pro vás všechny 🌞
 
 
 
 
Byl to můj první rituál, který mě silně přesvědčil o tom, jak moc jsou vědomé iniciace do dalších vývojových etap nezbytné. Cítila jsem, ze mě v tom místě první menstruace něco drží, co jako bych nedokázala projít sama. Nevěděla jsem ale moc pro co si jedu. Bylo toho totiž tolik v jednom uzlíčku, že to nešlo rozlišit. Pomalu se to rozplétalo během víkendu. Nebylo to pro mě jenom o tématu a oslavě přijetí ženství, ale velmi silně i o vstupu do dospělosti, uvědomění si, že od tehdy už jsem samostatná bytost, odpoutaní se, o vstupu do neznáma do svobody, přijetí svojí zodpovědnosti a důvěry v sebe, že tohle všechno opravdu zvládnu a že je to v pořádku pro všechny; že jsem ready postoupit dál včetně toho, že je v pořádku nevědět a poznávat a prozkoumávat krok po kroku tuhle novou konstelaci sebe sama. 🙂 Díky moc Adélce za podporu a zprostředkovaní přesně těch kvalit, které byly potřeba právě a přesně pro mě.
Hanka

Bude zveřejněno.
Nebude zveřejněno.
Nebude zveřejněn.
Bude zveřejněna po kontrole.