Adéla Tancerová

Jsem průvodkyní křižovatkami ženského života

Jsem otevřeným a dynamickým spojením tří živlů: hluboké vody, hřejivého ohně a pevné země, které používám pro Vaši podporu. Jsem průvodkyní do nitra, zvědavým tazatelem, laskavou matkou ve chvíli bolesti, pevným bodem uprostřed víru, zesilovačem vnitřního hlasu i analytikem, který ty nesourodé střípky z hloubky poskládá v jasný obraz.

Dvacet let se intenzivně věnuji psychosomatice,

alternativním směrům léčení, rozvíjení intuice a ženství. Neustále mě udivují možnosti člověka, propojenost duše a těla a vynalézavost, s jakou se člověk vyrovnává s různými problémy, jakým způsobem duše uvnitř naplňuje naše mnohdy protichůdná a nevědomá očekávání a přání.

Miluji rozplétání příběhů, hledání cest k hlubšímu porozumění toho, co se v nás odehrává a proč. Porozumění sami sobě nám otevírá prostor ke změně, kdy vystoupíme ze zajetých kolejí. Toto předávám s pokorou, naladěním a láskou během terapie dál.

V povolání jsem postupně dozrála v průvodkyni křižovatkami ženského života, rádkyni i zrcadlo pro všechny, kteří chtějí vědět. Věnuji se psychosomatické terapii, koučovací poradně, Bachovým květovým esencím, arte- a dramatoterapii. S klienty odhalujeme pozadí toho, co se v jejich životech odehrává a proč. Hlavním naladěním je ochota přijmout zodpovědnost za to, co ve svém životě vytváříme. Ať již vědomě nebo nevědomě. Přirozeně vedu ženy k jejich spiritualitě, aby rozpoznávaly své schopnosti, naučily se rozumět řeči své intuice, důvěřovat jí a užívat v běžném životě.

Jsem certifikovaná lektorka Mohendžodáro

Miluji Mohendžodáro. Prostě proto, že mi dělá dobře. Na duši i fyzicky. Že dělá dobře všem ženám. Je jedno, co máme za sebou nebo co umíme. Hladí tělo i duši, vede ženy k jejich přirozenosti, do jejich středu, kde se cítí dobře. Přitom Mohendžodáro je jen pohyb, dech a hudba.

Nesmírně mě těší setkávat se se ženami, pozorovat, jak postupně tají, uvolňují se ve svém projevu, rozkvétají. A když je šťastná žena, většinou je šťastný i její muž a děti… a o to se ještě znovu násobí spokojenost ženy.

Lektorka nošení dětí v šátku/nosítku

S nadsázkou říkám, že první dítě jsem odnosila na rukách, druhé v šátku a na rukách a třetí jen v šátku. Do tohoto těsného kontaktu, kdy máma a děťátko splynou opět v jedno, jsem se zamilovala hned napoprvé. Vnímám to jako velmi instinktivní záležitost, ale i praktickou. Ale aby nošení děťátka bylo pohodlné jak pro maminku, tak pro miminko, je třeba kvalitně navázat a dotáhnout a zvolit správný typ šátku či nosítka. Vše, čemu věřím, ráda šířím dál a vázání do šátku k tomu patří. Ráda Vás naučím, jak miminko či větší batolátko navázat, na bříško, bok, či záda. Podělím se o všechny typy a praktické triky, které jsem během mnoha let nasbírala. Pro nácvik pro Vás mám nachystanou manipulační panenku, která má rozměry a váhu běžného novorozence. Láká Vás to, ale netroufáte si? Přijďte a uvidíte. Se zkušeným průvodcem jde vše mnohem lépe.

 

Moje rodina

Také jsem milující mámou 3 dětí zastávající kontaktní a respektující výchovu. Ale rozhodně ne opičí. Velmi mě mrzí, když ženy v rámci respektu svých dětí zapomínají na to, že prvně musí respektovat sebe. S mužem máme krásný vztah trvající 15 let a domov, který je pro mě magickým místem, se kterým se dá žensky kouzlit ve prospěch celé rodiny.