A jsme v tom znovu. Početí. Vím.. mnoho z vás si ani neumí představit, proč by to mělo být důležité.. a navíc je to tak dávno. A přesto.. přesto je.
Početí a Zrození považuji za nejobtížnější kurzy a nebylo náhodou, že se ho většinou účastnily ženy, které se na cestu Životem ženy vydaly u uchopitelnějších témat, jako je Milování či Porod.
Bylo to těžké. Emoce, které z té největší hloubky vytryskly na povrch mnohé ženy na chvíli úplně převálcovaly. Zní to hrozně, že.. Ale lepší ten tlak uvolnit takto, než ho ve svém životě mít dál a dál, až do smrti.
Konfrontace byla syrová a času na integraci bylo potřeba více. Přesto.. postupně se v životě odvážných žen bude více a více rozprostírat vnitřní klid a pochopení. Jedno velké ANO životu.
A to za to stojí.
 
 
 
 
 
Byl to můj první rituál, který mě silně přesvědčil o tom, jak moc jsou vědomé iniciace do dalších vývojových etap nezbytné. Cítila jsem, ze mě v tom místě první menstruace něco drží, co jako bych nedokázala projít sama. Nevěděla jsem ale moc pro co si jedu. Bylo toho totiž tolik v jednom uzlíčku, že to nešlo rozlišit. Pomalu se to rozplétalo během víkendu. Nebylo to pro mě jenom o tématu a oslavě přijetí ženství, ale velmi silně i o vstupu do dospělosti, uvědomění si, že od tehdy už jsem samostatná bytost, odpoutaní se, o vstupu do neznáma do svobody, přijetí svojí zodpovědnosti a důvěry v sebe, že tohle všechno opravdu zvládnu a že je to v pořádku pro všechny; že jsem ready postoupit dál včetně toho, že je v pořádku nevědět a poznávat a prozkoumávat krok po kroku tuhle novou konstelaci sebe sama. 🙂 Díky moc Adélce za podporu a zprostředkovaní přesně těch kvalit, které byly potřeba právě a přesně pro mě.
Hanka

Bude zveřejněno.
Nebude zveřejněno.
Nebude zveřejněn.
Bude zveřejněna po kontrole.