A jsme za polovinou. Téma prvního Milování přineslo hodně smíchu i slz. Že to bude síla jsem tušila už týden předem, když téma vtrhlo do mého života, abych si vše pěkně zopakovala předem.
 
 
Souznění žen bylo neuvěřitelné, dokonalá symbióza i zrcadlení. Každá svým příběhem doplňovala či podtrhovala příběh druhé. Ne, ženo, opravdu v tom nejsi sama. Tento a podobný příběh prožívají dívky po celém světě..
 
 
Cítím velikou vděčnost, že existují tyto možnosti jiného nahlédnutí, než jen přes naši selektivní paměť.
 
 
Každé víkendové setkání je cestou rozpomínání na úrovni srdce, co jsem prožila a jaký závěr jsem si z toho utvořila, a cestou příležitosti tento závěr změnit, poupravit, najít cestu k radosti v souladu s naším srdcem.
 
 
Příští setkání nese téma Porodu, kdy se žena mění v matku a začíná život poznávat z úplně nové perspektivy. Zanechal ti porod tvého děťátka šrámy na duši? Možná je toto pro tebe skvělá příležitost setkat se znovu sama se sebou a uvolnit toto zranění z tvého těla i srdce, odstranit tu překážku, která stojí mezi tebou a tvou vnitřní silou. A pokud ti život nedal příležitost stát se matkou, i pro tebe může být toto setkání nesmírně léčivé. Mateřská energie je v tobě přítomná a může být tímto hlubokým transformačním kurzem iniciována. Dál už je třeba jen tvé odvahy a chuti říct: „Už mě nebaví být oběť. Už nechci být slabá. Už nechci mít pocit, že dělám něco špatně. Chci vzít svou spokojenost do svých rukou.“
 
 
Byl to můj první rituál, který mě silně přesvědčil o tom, jak moc jsou vědomé iniciace do dalších vývojových etap nezbytné. Cítila jsem, ze mě v tom místě první menstruace něco drží, co jako bych nedokázala projít sama. Nevěděla jsem ale moc pro co si jedu. Bylo toho totiž tolik v jednom uzlíčku, že to nešlo rozlišit. Pomalu se to rozplétalo během víkendu. Nebylo to pro mě jenom o tématu a oslavě přijetí ženství, ale velmi silně i o vstupu do dospělosti, uvědomění si, že od tehdy už jsem samostatná bytost, odpoutaní se, o vstupu do neznáma do svobody, přijetí svojí zodpovědnosti a důvěry v sebe, že tohle všechno opravdu zvládnu a že je to v pořádku pro všechny; že jsem ready postoupit dál včetně toho, že je v pořádku nevědět a poznávat a prozkoumávat krok po kroku tuhle novou konstelaci sebe sama. 🙂 Díky moc Adélce za podporu a zprostředkovaní přesně těch kvalit, které byly potřeba právě a přesně pro mě.
Hanka

Bude zveřejněno.
Nebude zveřejněno.
Nebude zveřejněn.
Bude zveřejněna po kontrole.